Uitslagen

Op deze pagina staan de uitslagen van het veebeoordelen van het afgelopen jaar. De andere uitslagen staan vermeld in de Eregalerij. Daar kunt u nog eens naspeuren wie de oud Kampioenen waren!

NK Veebeoordelen, 29 september 2012, Centrum Venray (Limburg)

1: Nick Pinkert

2: Wytze Meye Wink

3: Gert-Jan Roseboom

Beste Nieuwkomer: Pieter Graumans


De Kampioenen: vlnr Gert-Jan Roseboom, Nick Pinkert, Wytze Meye Wink en Pieter Graumans. Foto: Nieuwe Oogst

Gelderse Kampioenschappen veebeoordelen, 7 Juli 2012, Fam. de Jong, Buren (Gld)

1. John Hilhorst 262 punten
2. Gerrit de Groot 254 punten
3. Wiecher Vliek 246 punten
4. Janneke Diersen 244 punten
5. Gerrit Crum 235 punten
Beste nieuwkomer: Dennis Nijhof

 

De Kampioenen Veeboordelen 2012. Links staand Wim de Jong van het gastbedrijf. Gehurkt: Johan Hilhorst (Kampioen), Dennis Nijhof (beste nieuwkomer), Gerrit de Groot(2e plaats) en staand rechts Wiecher Vliek (3e plaats)

 

Regionale wedstrijd veebeoordelen, 14-06-2012, Fam. Schoonhoven, Noordeinde

1. Nienke Regelink 277 punten
2. Henri Kamphuis 263 punten
3. Linda de Jong 262 punten
4. Wiecher Vliek 245 punten
5. Dennis Nijhof 243 punten en de aanmoedigingsprijs!

Regionale wedstrijd veebeoordelen, 06-06-2012, Fam. Hilhorst, Laag Keppel
  
1. Nienke Regelink 218 punten

2: Janneke Diersen 214 punten

3: Wiecher Vliek 204 punten

aanmoedigingsprijs: Patrick Bus 195 punten
 

Regionale wedstrijd veebeoordelen, 26-05-2012, Van Dee, IJzendoorn
 

1. Thomas van Mourik 216 punten

2: Gerrit de Groot 197 punten

3: Arend Hartog 178 punten

aanmoedigingsprijs: Gerrit Crum 143 punten
 

 

Open Gelderse Kampioenschappen voor 30 plus, 19april 2012 te Kring van Dorth, Familie de Winter

1. Arnoud Ramaker 267 punten

2. Herbert Oonk 254 punten

3. Dick van deelen 252 punten

4. Hans Reinders 241 punten

5. Erik Luiten 237 punten

De Winnaars met de kopkoe van de middagronde: vlnr Dick van Deelen, Arnoud Ramaker en Herbert Oonk

Boerderij Nationale Champions League, Breukelen, Utrecht, 31-03-2012

1: Friesland 857

2: Overijssel 930

3: Zuid Holland 820

Winaars Anne Kalsbeek, Jacobus Eppinga, Durk Kroondijk en Halbe Huitema

 

For Farmers Champions League Gelderland, 17 maart 2012, Familie Bonestroo te Nunspeet

1 Wezep-Oldebroek 2 188,5
2 Midden Betuwe 182,0
3 Wezep-Oldebroek 1 178,5

 

De Kampioenen Peter Rietberg, Jan de Groot en Jan Willem Schoonhoven

 

Nederlandse Kampioenschappen veebeoordelen, 24 September 2012, Amersfoort

1: Gerben Oordt 306

2: Nick Pinkert 305:

3: Florus Pellikaan 303

4: Jeroen de Vor 303

aanmoedigingsprijs: Henry Kamphuis

boven: Gerben Oordt en Nick Pinkert, onder Florus Pellikaan en Henry Kamphuis

 

Gelderse Kampioenschappen veebeoordelen, 25 juni 2011, Fam. Holmer te Laren
 
1. Joran Hoegen 264
2. Janneke Diersen 246
3. Henry Kamphuis 244
3. John Hilhorst 236
4. Linda de Jong 230
5. Arnold Ruitenbeek 221
  

De kampioenen (staan vlnr, Joran Hoegen, Janneke Dieren en Henry Kamphuis- onder Rick Slijkhuis, beste nieuwkomer.)

Regionale wedstrijd veebeoordelen, 06-06-2011, Schut-Oudenampsen, Laren

1. Henry Kamphuis 228 punten

2: Ewald Berendsen 218 punten

3: Rick van Haften 199 punten

4: Rick Slijkhuis 188 punten

5: Floor Schut 185 punten
 

Regionale wedstrijd veebeoordelen, 25-05-2011, Nijhof, Loenen

1. Joran Hoegen 239 punten

2: Herbert te Selle, 239 punten

3: Wiecher Vliek 239 punten

4: Arnold Ruitenbeek 229 punten

5: Martijn Nuy 222 punten


Regionale wedstrijd veebeoordelen, 21-05-2011, Lutke Willink, Geesteren

1. John Hilhorst 247 punten

2: Janneke Diersen 212 punten

3: Wilbert van Arragon 189 punten

4: Gijs Winters 162 punten

Regionale wedstrijd veebeoordelen, 26-04-2011, Mulder Ravenswaaij

1. Gerrit de Groot 279 punten

2: Linda de Jong 259 punten

3: Gerrit Crum 245 punten

4: Thomas van Mourik 238 punten

5: Allard Berends 205 punten

Boerderij Champions League Veebeoordelen 2011, 09 april 2011, Herwijnen

  1. Utrecht, 800 punten
  2. Friesland, 799 punten
  3. Zuid Holland , 799 punten

Het team uit Utrecht, vertegenwoordigd door Sjaak Vermeulen, Ernst Blom, Arie van Zutphen en John Boere van fokclub Kamerik-Kockengen

For Farmers Champions League 2011 te Ermelo bij Jan en Betsie van Malenstein, 12 maart 2011

1: Fokclub Nunspeet sr

2: Fokclub Nunspeet jr

3: Fokclub Midden Betuwe

 

De winnaars met boven de drie Kampioenen van Fokclub Nunspeet senior: Krijn-Jan Polinder, Jan-Willem Polinder en Gerco van Engelen. Onder het junioren-team van Fokclub Nunspeet, die 2e werden: Alco Buurkes, Marten van Engelen en Jan Marten van Wijhe.

Open Gelderse Kampioenschappen voor 30 plus, 19 januari 2011 te Wadenoyen, Hielke en Hanny de Rooy

1: Heimen Vliek     253 punten

2: Hans Sleumer   252 punten

3: Jan Willem Polinder  249 punten

4: Jacob Wijnker 248 punten

5 Arnoud Ramaker 247 punten

De winnaars met bij de koe: Hielke de Rooy.
van link naar rechts: Jan Willem Polinder, Heimen Vliek en Hans Sleumer