Eregalerij

 NK Veebeoordelen, 29 september 2012, Centrum Venray (Limburg)

1: Nick Pinkert

2: Wytze Meye Wink

3: Gert-Jan Roseboom

Beste Nieuwkomer: Pieter Graumans

De Kampioenen: vlnr Gert-Jan Roseboom, Nick Pinkert, Wytze Meye Wink en Pieter Graumans. Foto: Nieuwe Oogst

Gelderse Kampioenschappen veebeoordelen, 7 Juli 2012, Fam. de Jong, Buren (Gld)

1. John Hilhorst 262 punten
2. Gerrit de Groot 254 punten
3. Wiecher Vliek 246 punten
4. Janneke Diersen 244 punten
5. Gerrit Crum 235 punten
Beste nieuwkomer Dennis Nijhof

 

De Kampioenen Veeboordelen 2012. Links staand Wim de Jong van het gastbedrijf. Gehurkt: Johan Hilhorst (Kampioen), Dennis Nijhof (beste nieuwkomer), Gerrit de Groot(2e plaats) en staand rechts Wiecher Vliek (3e plaats)

Open Gelderse Kampioenschappen voor 30 plus, 19 april 2012 te Kring van Dorth, Familie de Winter

1. Arnoud Ramaker 267 punten

2. Herbert Oonk 254 punten

3. Dick van deelen 252 punten

4. Hans Reinders 241 punten

5. Erik Luiten 237 punten

De Winnaars met de kopkoe van de middagronde: vlnr Dick van Deelen, Arnoud Ramaker en Herbert Oonk

 

Boerderij Nationale Champions League, Breukelen, Utrecht, 31-03-2012

1: Friesland 857

2: Overijssel 930

3: Zuid Holland 820

Winaars Anne Kalsbeek, Jacobus Eppinga, Durk Kroondijk en Halbe Huitema

 

Nationaal Kampioenschap veebeoordelen voor studenten (LSCV), Jan Nieuwenhuizen, Zevenhoven, 24 maart 2012

1: Henry Kamphuis, 280 punten

2:  Hendrik Albada, 279 punten

3: Jorien Vosman, 273 punten.

Scholencompetitie gewonnen door: CAH Dronten

Van links naar rechts: Jorien Vosman, Henry Kamphuis en Hendrik Albada (foto: LSCV)

For Farmers Champions League Gelderland, 17 maart 2012, Familie Bonestroo te Nunspeet

1 Wezep-Oldebroek 2 188,5
2 Midden Betuwe 182,0
3 Wezep-Oldebroek 1 178,5

 

De Kampioenen Peter Rietberg, Jan de Groot en Jan Willem Schoonhoven

Nederlandse Kampioenschappen veebeoordelen, 24 September 2012, Amersfoort

1: Gerben Oordt 306

2: Nick Pinkert 305:

3: Florus Pellikaan 303

4: Jeroen de Vor 303

aanmoedigingsprijs: Henry Kamphuis

boven: Gerben Oordt en Nick Pinkert, onder Florus Pellikaan en Henry Kamphuis

Gelderse Kampioenschappen veebeoordelen, 25 juni 2011, Fam. Holmer te Laren

1. Joran Hoegen 264
2. Janneke Diersen 246
3. Henry Kamphuis 244
3. john Hilhorst 236
4. Linda de Jong 230
5. Arnold Ruitenbeek 221

Beste nieuwkomer: Rick Slijkhuis

 De kampioenen (staan vlnr, Joran Hoegen, Janneke Dieren en Henry Kamphuis- onder Rick Slijkhuis, beste nieuwkomer.)

Boerderij Champion League Veebeoordelen 2011, 09 april 2011, Herwijnen

  1. Utrecht, 800 punten
  2. Friesland, 799 punten
  3. Zuid Holland , 799 punten

Het team uit Utrecht, vertegenwoordigd door Sjaak Vermeulen, Ernst Blom, Arie van Zutphen en John Boere van fokclub Kamerik-Kockengen

For Farmers Champions League 2011 te Ermelo bij Jan en Betsie van Malenstein, 12 maart 2011

1: Fokclub Nunspeet sr

2: Fokclub Nunspeet jr

3: Fokclub Midden Betuwe

 

 

 

 

 

De winnaars met boven de drie Kampioenen van Fokclub Nunspeet senior: Krijn-Jan Polinder, Jan-Willem Polinder en Gerco van Engelen. Onder het junioren-team van Fokclub Nunspeet, die 2e werden: Alco Buurkes, Marten van Engelen en Jan Marten van Wijhe.

 

 

Open Gelderse Kampioenschappen voor 30 plus, 19 januari 2011 te Wadenoyen, Hielke en Hanny de Rooy

1: Heimen Vliek     253 punten

2: Hans Sleumer   252 punten

3: Jan Willem Polinder  249 punten

4: Jacob Wijnker 248 punten

5 Arnoud Ramaker 247 punten

De winnaars met bij de koe: Hielke de Rooy.
van link naar rechts: Jan Willem Polinder, Heimen Vliek en Hans Sleumer
 

 

Nederlandse Kampioenschappen Veebeoordelen , 11 September 2010 te Goes, Zeeland

1: Jacobus Eppinga 307 punten

2: Peter Honingh 291 punten

3: Rutger Prins 283 punten

4 Hanneke van Overbeek 280 punten

5: Jan Willem Hoftijzer 279 punten

6: Hans Broekhuyse 279 punten

10e en aanmoedigingsprijs Derk van Arkel 262 punten

De winnaars met boven de bedrijven die koeien beschikbaar gesteld hadden (Christiaan Francke en gebroeders de Looff).

Links onder Jacobus Eppinga, dan Peter Honingh, vervolgens Rutger Prins en rechts Derk van Arkel.
 

Gelderse Kampioenschappen veebeoordelen, 3 juli 2010, Fam. Aalberts te Zetten

1. Gerrit de Groot 290
2. Derk van Arkel 253
3. Joran Hoegen 248
4. Herbert te Selle 241
5. Arnold Ruitenbeek 239
6. Martijn Nuy 238
7. Thomas van Mourik 236
8. Gerrit Crum 236
9. Wiecher Vliek 235
10. Gerard Reijnders 234

Boerderij Champion League Veebeoordelen 2010, 12 april 2010, Overijssel

1: Zuid Holland , 872 punten
2: Friesland, 841 punten
3: Limburg, 764 punten

 

 

Het winnende team Hoornaar met Teus van Dijk, Gerrit de Groot, Wouter de Bruin en Jeroen de Vor


For Farmers Champions League 2010 te Harreveld bij Henry ten Have, 27 februari 2010
 

1: Ermelo Putten senioren

2: Fokclub Midden Betuwe

3: Fokclub Nunspeet


30+ 2010, 28 januari 2010, bij W vd Waaij te Vaassen
1. André Ordelman

2: Jan Willem Schoonhoven

3: Hans Nusselder

4: Arnoud Ramaker

5: Herbert Oonk

 

 

Landelijk 2009 te Heerenveen

1: Albert Prins, Overijssel

2: Marielle Lenferink, Overijssel

3: Gerben Jansen, Overijssel

4: Martijn van der Boom, Gelderland

5: Anne Jongsma, Friesland

6e en beste nieuwkomer: Marieke de Weerd

 


 

Gelderland 2009

1: Frank Wesselink

2: Herbert te Selle

3:Cornelis van Wijk

4: John Hilhorst

5: Martijn van der Boom

Beste Nieuwkomer Thomas van Maurik

Vlnr Rick Berends(gast bedrijf) staand, Herbert te Selle, Gertie Klein Hegeman (For Farmers) en Cornelis van Wijk, zittend Frank Wesselink en Thomas van Maurik

 


30+ 2009

1: Gerrit Jan ten Holte (3e achtervolgende jaar)

2: Henry Ten Have

3: Hans Sleumer

4: Hans Nusselder

5: Henk-Jan Staal


For Farmers Champions League 2009

1: Fokclub Grensstreek

2: Fokclub Midden Betuwe

3: Ermelo Putten senioren


Landelijke Champions League 2009

1: Friesland

2: Overijssel

3: Limburg


Landelijk 2008 te Groningen

 1: Albert Prins, Overijssel

2: Halbe Huitema, Friesland

3: Tijmen van Zessen, Lexmond

4: Martijn van der Boom, Gelderland

5: Tom Oude Lansink, Overijssel

Aanmoedigingsprijs: Jan Hagtink, Drenthe

Gelderland 2008

1: Martijn van der Boom

2: Cornelis van Wijk

3: Arnoud Ramaker

4: Linda de Jong

5: Niek Groot Wassink

Aanmoediging: Janneke Diersen

30+ 2008

1: Gerrit Jan te Holte

2: Jan Hoegen

3: Jan Willem Polinder

Landelijke Champions League 2008

1: Drenthe

2: Overijssel

3: Limburg


Landelijk 2007 Zwartbont te Noordbeemster

1: Joran Hoegen, Gelderland

2: Martijn van der Boom, Gelderland

3: Albert Prins, Overijssel

4: Linda de Jong, Gelderland

5 Gerben Jansen, Overijssel

Aanmoedigingsprijs: Miranda Wiltink, Gelderland

Landelijk 2007 Roodbont te Wierden

1: Gerrit vd Berg, Gelderland

2: Florus Pelikaan, Zuid Holland

3: Albert Prins, Hasselt

4 en aanmoedigingsprijs: Vincent van Dongen, Noord Brabant

5: Lambert Philipsen, Limburg

Gelderland 2007 Roodbont

1: Joran Hoegen

2: Danny Kerkhof

3: Frank Wesselink

4: Leendert van Staalduinen

5: Janneke Diersen

Gelderland 2007 Zwartbont

 1: Herbert Te Selle

2: Gerwin Polinder

3: Linda de Jong

4: Joran Hoegen

5: Martijn van der Boom
 

aanmoedigingsprijs: Gerard Reijnders

30+ 2007

 1: Gerrit Jan ten Holte

2: Errik Luiten

3: Hans Sleumer

4: Marian Ruessink

4: Theo de Winter

Landelijke Champions League 2007

1: Limburg

2: Gelderland

3: Noord-Holland


Landelijk 2006 Zwartbont te Gorichem

1: Nico Bons, Zuid Holland

2: Jaap Jacobi, Friesland

3: Jacobus Eppinga, Friesland

4: Willem van Harten, Utrecht

5: Martijn van der Boom, Gelderland

Aanmoedigingsprijs, Petra Verhoef, Noord Holland

Landelijk 2006 Roodbont te Zeijerveld

1: Gerrit van de Berg, Gelderland

2: Martijn van der Boom, Gelderland

3: Ernst Jan Mensink, Overijssel

4: Lambert Philipsen, Limburg

5: Koen Bolscher, Overijssel

Aanmoedingingsprijs: Henk Binnendijk, Groningen

Gelderland 2006 Roodbont

1: Martijn van der Boom

2: Linda de Jong

3: Joran Hoegen

4: Cornelis van Wijk

5 en aanmoedegingsprijs: Wiecher Vliek

Gelderland 2006 Zwartbont

1: Danny Kerkhof

2: Martijn van der Boom

3: Joran Hoegen

4: Herbert Oonk

5: Herbert te Selle

Aanmoedigingsprijs: Janneke Diersen

30+ 2006

Kampioen: Hans Sleumer

2: Leo de Jong

3: Dick van Deelen

4: Henry ten Have

5: Gert vd Langemheen


KAMPIOENEN GELDERLAND 2005 en EERDER

Gelderland 2005 Roodbont

Kampioen: Linda de Jong

2: Arnoud Ramaker

3: Danny Kerkhof

4: Cornelis van Wijk

5: Niek Groot Wassink

Gelderland 2005 Zwartbont

Kampioen: Herbert Te Selle

2: Arnoud Ramaker

3: Linda de Jong

4: Martijn van der Boom

5: Nienke te Selle

Gelderland 2004 Roodbont

Kampioen: Arnoud Ramaker

2: Arnoud Ramaker

3: Joran Hoegen

4: Linda de Jong

5: Frank Wesselink

Gelderland 2004 Zwartbont

Kampioen: Gerwin Polinder

2: Martijn van der Boom

3: Herbert te Selle

4: Herbert Oonk

5: Jan Willem Polinder

Gelderland 2003 Roodbont

Kampioen: Linda De Jong

2: Abdre Lutke Willink

3: Danny Kerkhof

4: Herbert te Selle

5: Gerco Esselink

Gelderland 2003 Zwartbont

Kampioen: Herbert Oonk

2: Joran Hoegen

3: Wim Verbeek

4: Danny Kerkhof

5: Gerrit vd Berg

Gelderland 2002 Roodbont

Kampioen: Gerrit Jan ten Holte

2: Andre Lutke Willink

3: Arnoud Ramaker

4: Linda de Jong

44: Martijn van der Boom

Gelderland 2002 Zwartbont

Kampioen: Willem van Harten

2: Gert van de Langemheen

3: Cornelis van Wijk

4: Jaap van Dooren

5: Arnoud Ramaker

Gelderland 2000 Roodbont

Kampioen: Erik Luiten

2: Gerrit Jan ten Holte

3: Hans SLeumer

4: Arnoud Ramaker

5: Guiseppe Eiting

Gelderland 2000 Zwartbont

Kampioen: Gerrit Jan ten Holte

2: Johan Holstege

3: Herbert Oonk

4: Jaap van Dooren

5: Erik Luiten

Gelderland 1999 Roodbont

Kampioen: André Lutke Willink

2: Jan van Hoef

3: Gerreke Boschloo

4: Gerrit Jan ten Holte

5: Gerbert Oonk

Gelderland 1999 Zwartbont

Kampioen: Thomas Jansen

2: Henny Harkink

3: Erik Luiten

4: Willem van Harten

5: Ronald Diersen

Gelderland 1998 Roodbont

Kampioen: Gerrit Jan Ten Holte

2: Hendrik Jan Arendsen Raedt

3: Jan van Hoef

4: Gerbert Oonk

5: Johan Holtstege

Gelderland 1998 Zwartbont

Kampioen: Hendrik Jan Arendsen Raedt

2: Cornee van Zandwijk

3: Hans Sleumer

4: Gerrit Jan ten Holte

5: Hans Reinders

Gelderland 1997 Roodbont

Kampioen: Guiseppe Eiting

2: Andre Lutke Willink

3: Erik Luiten

4: Gerreke Boschloo

5: Gerrt Jan te Holte

Gelderland 1997 Zwartbont

Kampioen: Dinant Lutke Willink

2: Hans Reinders

3: Marian Ruesink

4: Andre Lutke WIllink

5: Ronald Diersen

Gelderland 1996 Roodbont

Kampioen: Arnold van Dee

2: Marian Ruesink

3: Jan Dijkman

4: Erik Luiten

5: Wim van Eerden

Gelderland 1996 Zwartbont

Kampioen: Marian Ruesink

2: Anton Baks

3: Hans Nusselder

4: Gerben Oonk

5: Dick van Deelen

Gelderland 1995 Roodbont

Kampioen: Marian Ruesink

2: Dinand Lutke Willink

3: Anton Baks

4: Jan Dijkman

5: Arnold van Dee

Gelderland 1995 Zwartbont

Kampioen: Ard Tetteroo

2: Henry Ten Have

3: Freddy Tetteroo

4: Anton Baks

5: Hendrik Jan Arendsen Raedt


KAMPIOENEN LANDELIJK 2005 en EERDER

Landelijk 2005 Zwartbont

1: Freek Jan Eggerink
2: Maik Klein Elhorst
3: Halbe Huitema
4: Marco Hekert
5: Martijn van der Boom

Landelijk 2005 Roodbont
1: Jos Gosens
2: Halbe Huitema
3: Albert Prins
4: Frank van der Heijden
5: Erik Verheyen

Landelijk 2004 Zwartbont
1: Harry Philipsen
2: Nico Bons
3: Jaap Jacobi
4: Ard Gunnink
5: Herbert te Selle

Landelijk 2004 Roodbont
1: Ard Gunnink
2: Gerrit vd kolk
3: Arjan van Hest
4: Gerrit Jan ten Holte
5: Arjan van Heugten

Landelijk 2003 Zwartbont
1: Ard Gunnink
2: Nico Bons
3: Linda Verhoef
4: Halbe Huitema
5: Kees de Jong

Landelijk 2003 Roodbont
1: Gerrit Jan ten Holte
2: Ernst Jan Mensink
3: Gerwin Polinder
4: Linda de Jong
5: Andre Lutke Willink

Landelijk 2002 Zwartbont
1: Erik Luiten
2: Jeroen van Maanen
3: Albert Kuiper
4: Arjan van Erp
5: Ton van Ravenhorst

Landelijk 2002 Roodbont
1: Lambert Philipsen
2: Gerbert Engelen
3: Gerrit Jan ten Holte
4: Gerrit vd Kolk
5: Linda de Jong

Landelijk 2000 Zwartbont
Kampioen : Erik Luiten
2: Durk Kroondijk
3: Thomas Jansen
4: Ron Oostvogels
5: Nico Bons

Landelijk 2000 Roodbont
Kampioen: Erik Laarhuis
2: Arjan van Hest
3: Erik Luiten
4: Jan Rijnen
5: Maarten Brands

Landelijk 1999 Zwartbont
Kampioen: Erik Luiten
2: Ronald Diersen
3: Durk Kroondijk
4: Ard Gunnink
5: Julien Hautvast

Landelijk 1999 Roodbont
Kampioen: Jan Rijnen
2: Henri de Groot
3: Jack Heldens
4: Andre Horstman
5: Gerbert Engelen

Landelijk 1998 Zwartbont
Kampioen: CS van Burgsteden
2: Hendrik Jan Arendsen Radt
3: Dick van deelen
4: Ger van Hest
5: Cornee van Zandwijk

Landelijk 1998 Roodbont
Kampioen: Gerreke Boschloo
2: Gerrit Jan ten Holte
3: Ger van Hest
4: Edgar van Dijk
5: Jan Henk Morsink

Landelijk 1997 Zwartbont
Kampioen: Wim Vogels
2: Maurits te Brake
3: Dick van Deelen
4: Marcel Fox
5: Arie Duindam

Landelijk 1997 Roodbont
Kampioen: Erik Luiten
2: Jan Prent
3: G van Hest
4: B Laarhuis
5: Hans Sleumer

Landelijk 1996 Zwartbont

Kampioen: Wim Vogels
2: Marcel Vermue
3: Erwin Crombach
4: Roelof Krikken
5: Dick van Deelen

Landelijk 1996 Roodbont
Kampioen: Erik Luiten
2: Marian Ruesink
3: G. Van Hest
4: René van Herpen
5: Haye Stienstra

Landelijk 1995 Zwartbont
Kampioen: Thomas te Brake
2: Henk Hemmink
3: Peter van Kats
4: Jan Groen
5: Maurits te Brake

Landelijk 1995 Roodbont
Kampioen: Marian Ruesink
2: Erik Luiten
3: Henry van Lijssel
4: Margo Silkens
5: Frans Jan ter Beek

 Kampioenen Landelijk voor 1995

1995 Marian Ruesink roodbont
1995 Thomas te Braake zwartbont
1994 Erik Slijkhuis roodbont
1994 Maurice Hanegraaf zwartbont
1993 Jan Steegink roodbont
1993 Johan van Beek zwartbont
1992 Peter Willemse roodbont
1992 Albert van Burgsteden zwartbont
1991 Marlie Coumans-Janssen roodbont
1991 IJsbrand Miedema zwartbont
1990 Henry ten Have roodbont
1990 Alger Meekma zwartbont
1989 Leo Bokdam roodbont
1989 Harko Naber zwartbont
1988 Ger van Hest roodbont
1988 Wim Boschloo zwartbont
1987 Henk Lutke Willink roodbont
1987 Jan Hendrik Hemming zwartbont
1986 Dorus Verstappen roodbont
1986 Cees Ruyter zwartbont
1985 Henk Scheperboer roodbont
1985 Sikke Breeuwsma zwartbont
1984 Jos Scholten roodbont
1984 Gerard Heuthorst zwartbont
1983 Jan Vullings roodbont
1983 Adrion van Beek zwartbont
1982 Jos Scholten roodbont
1982 Leo Teunis zwartbont
1981 Gerrit Onis roodbont
1981 Leo Teunis zwartbont
1980 Bennie Kampkuiper roodbont
1980 Leo Teunis zwartbont
1979 Geert Derix roodbont
1979 Sikke Breeuwsma zwartbont
1978 Jan Wiltink roodbont
1978 Jan Ruyter zwartbont
1977 Theo Ogink roodbont
1977 Titus van de Ploeg zwartbont
1976 Dick Garritsen roodbont
1976 Jan Pot zwartbont
1975 Bart Derksen roodbont
1975 Job Vlastuin zwartbont
1974 Herman Olthaar roodbont
1974 Job Vlastuin zwartbont
1973 Frans Rutten roodbont
1973 Henk Oudenes zwartbont
1972 Egbert Roelof roodbont
1972 Sietse van de Honing zwartbont
1971 Egbert Roelof roodbont
1971 Johan van Beek zwartbont
1970 Barend Meutstege roodbont
1970 Jan Boersma zwartbont